POJAZDY ELEKTRYCZNE – SPRZEDAŻ ONLINE

Dziękujemy za wizytę w naszym sklepie internetowym. Jesteśmy przekonani że znajdziesz tutaj pojazd idealny dla Ciebie, bez względu na to, czy będzie to hulajnoga, skuter, auto, czy na przykład quad.

Dzięki 12-letniemu doświadczeniu na rynku, jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalną obsługę, szybką realizacje zamówień, pomoc techniczną przy wyborze sprzętu, jak również opiekę posprzedażową. Wszystkie nasze pojazdy są dokładnie sprawdzane zanim trafią do końcowego odbiorcy.

INNOWACYJNOŚĆ

Poszukujemy rozwiązań które sprawiają, że nasze produkty są zarówno funkcjonalne, jak i podążają za najnowszymi trendami w stylistyce wykonania. Zastosowane przez nas technologie skracają czas ładowania pojazdów, jednocześnie wydłużając ich zasięg.

 

PERSONALIZACJA

Wierzymy że każdy z nas jest na swój sposób wyjątkowy, a jedną z głównych zasad w naszej firmie jest indywidualne podejście do klienta. Dlatego u nas Sam możesz wybrać, jak wyposażony będzie twój pojazd.

BEZPIECZEŃSTWO

Dokładamy wszelkich starań, aby wyprodukowany sprzęt służył naszym klientom jak najdłużej. Dlatego, prototypy tworzone przez nas, są intensywnie testowane, zarówno pod względem wytrzymałości mechanicznej, jak i sprawności elektronicznej, a wszelkie wykryte usterki poprawiamy przed wdrożeniem produkcji.

 

EKOLOGIA

W naszej ofercie znajdziesz tylko i wyłącznie sprzęt, który nie zanieczyszcza środowiska naturalnego. Mamy nadzieję, że w niedługim okresie czasu, na naszych ulicach będzie coraz mniej kopcących samochodów i skuterów, nieszczących nasze płuca, a ostatecznie całkowicie wyeliminujemy je z naszego życia. Nasza firma stara się zminimalizować ilość gazów cieplarnianych emitowanych do atmosfery, dlatego nasze pojazdy elektryczne ładujemy z odnawialnych źródeł energii, takich jak instalacja fotowoltaiczna.

SZEROKI ASORTYMENT

Nasz sklep internetowy oferuje sprzęt przeznaczony zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Znajdziesz tutaj tak wyjątkowe pojazdy, jak futurystyczny jednokołowiec WHEEL-e, Elektryczny mini SUV M2, mini skuter wodny, czy e-rolki. Jednak to nie wszytko, mamy w ofercie również pojazdy elektryczne większych gabarytów, jak autobusy elektryczne, pojazdy typu cargo, a nawet zamiatarki.

Dokładamy wszelkich starań, aby ceny naszych produktów były konkurencyjne, jednocześnie nie obniżając wysokiej jakości ich wykonania. Inaczej niż większość sklepów internetowych, posiadamy również Salon Pojazdów Elektryczncyh gdzie możesz zobaczyć i przetestować interesujący Cię sprzęt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

NAJCZĘŚCIEJ WYSZUKIWANE

hulajnoga elektryczna skuter elektryczny skuter wodny riksza elektryczna deska quad elektryczny mini samochód rolki elektryczne wózki golfowe autobusy elektryczne auta elektryczne segway samochód elektryczny dla dzieci zamiatarka